Łukasz Kowalczyk

avatarŁukasz Kowalczyk

Kolno
Fizjoterapeuta/właściciel w firmie FizjoMedical Rehabilitacja i Masaż Łukasz Kowalczyk Kolno i okolice Telefon: 503-094-725 fizjomedicalkolno@gmail.com http://fizjomedicalkolno.wix.com/reha

FizjoMedical Centrum fizjoterapii i osteopatii mgr Łukasz Kowalczyk Kolno - Łomża

2016-05-17 15:32:12

Witam, nazywam się Łukasz Kowalczyk. Posiadam tytuł magistra fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie jestem w trakcie 5-letnich studiów w Akademii Osteopatii - kierunek: Osteopatia. Mam doświadczenie w pracy z bólami i dysfunkcjami kręgosłupa, urazami narządu ruchu, w usprawnianiu po operacjach, schorzeniach neurologicznych. Ponadto, układam zestawy ćwiczeń korekcyjnych oraz wzmacniających mięśnie. W swojej pracy wykorzystuję wiele różnych technik manualnych.

Głównym celem mojej pracy jest odnalezienie źródła bólu, zlikwidowanie go i w rezultacie przywrócenie pacjenta do jak największej sprawności. W mojej działalności rehabilitacyjnej ukierunkowuję się na leczenie bólów wszelkich części ciała, a w szczególności kręgosłupa. Posiadam profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny wspomagający leczenie i umożliwiający osiągnięcie lepszych rezultatów leczenia.

Oferowany zakres usług:
- Terapia osteopatyczna: terapia wisceralna, terapia cranio-sacralna, terapia paretalna, HVLA.
- Terapia przeciwbólowa kręgosłupa.
- Terapia metodą McKenzie.
- Terapia manualna według Koncepcji Szkoły Niemieckiej.
- Terapia Mięśniowo-Powięziowa.
- Terapia po skręceniu stawu skokowego.
- Terapia neurologiczna i pooperacyjna (m.in. po mastektomii).
- Usprawnianie po udarach.
- Metoda enargizacji mięśni (zmniejszenie ograniczeń ruchomości mięśniowo - stawowych po urazach, złmaniach, porażeniach).
- Kinesiology Taping.
- Rozciąganie kręgosłupa urządzeniem do trakcji.
- Fizykoterapia (laser, pole magnetyczne, prądy, lampa Sollux).
- Indywidualne układanie zestawów ćwiczeń korekcyjnych.
- Bandażowanie obrzęku limfatycznego.
- Wypożyczenie wózka inwalidzkiego.

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług !!

Więcej informacji na stronie : http://rehabilitacjakolno.pl

Jesteś na profilu Łukasz Kowalczyk - stronie mieszkańca miasta Kolno. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj