Kino w w Twoim Mieście proponuje dla zakochanych „Nowe oblicze Greya” i „Plan B". Jest też coś dla najmlodszych.

Już w tym miesiącu Walentynki – święto zakochanych. Z myślą głównie o nich przygotowaliśmy dla naszych widzów specjalny repertuar. Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście w lutym będzie grać filmy „Nowe oblicze Greya” i „Plan B”. Dla najmłodszych zaś przygotowaliśmy film „Gnomy rozrabiają”. W każdej z miejscowości, w których pojawi się nasze objazdowe kino, projekcje odbędą się w domu/ośrodku kultury.

W lutym seanse odbędą się w poniższych miejscowościach:

14.02 (środa) Bielsk Podlaski

godz. 14:45 Gnomy rozrabiają
godz. 16:30 Nowe oblicze Greya
godz. 18:30 Plan B
godz. 20:15 Nowe oblicze Greya


16.02 (piątek) Kolno

godz. 14:30 Nowe oblicze Greya
godz. 16:30 Gnomy rozrabiają
godz. 18:15 Plan B
godz. 20:00 Nowe oblicze Greya


18.02 (niedziela) Sejny

godz. 14:00 Gnomy rozrabiają
godz. 15:45 Plan B
godz. 17:30 Nowe oblicze Greya
godz. 19:30 Nowe oblicze Greya


19.02 (poniedziałek) Goniądz

godz. 16:00 Gnomy rozrabiają
godz. 17:45 Plan B
godz. 19:30 Nowe oblicze Greya


20.02 (wtorek) Czeremcha

godz. 16:00 Gnomy rozrabiają
godz. 17:45 Plan B
godz. 19:30 Nowe oblicze Greya


21.02 (środa) Suchowola

godz. 16:00 Gnomy rozrabiają
godz. 17:45 Plan B
godz. 19:30 Nowe oblicze Greya


Bilety normalne kosztują 16 zł, ulgowe 14 zł, dla grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola, zakłady pracy itp.) 12 zł . Rezerwacja tel. 502040008 (bilety zarezerwować można najpóźniej do godz. 9 w dzień seansów w danej miejscowości). Bilety do nabycia na miejscu przed seansem. Na miejscu można też kupić popcorn, słodycze, napoje itp.


NOWE OBLICZE GREYA

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

reżyseria: James Foley
scenariusz: Niall Leonard
gatunek: Melodramat
produkcja: USA
czas trwania: 1 godz. 41 min.


PLAN B

Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

reżyseria: Kinga Dębska
scenariusz: Karolina Szablewska
gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: Polska
czas trwania: 1 godz. 25 min.


GNOMY ROZRABIAJĄ

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

reżyseria: Peter Lepeniotis
scenariusz: Michael Schwartz, Zina Zaflow
gatunek: Animacja
produkcja: Kanada
czas trwania: 1 godz. 29 min.


Kino

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!